Agata i Aśćka/Pestka witają

Awatar użytkownika
MagdaM
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 18:21

Re: Agata i Aśćka/Pestka witają

Post autor: MagdaM »

Faktycznie PESTKA jest starsza od TAŃCZY - a byłam przekonana ,że odwrotnie .Chyba dlatego że maluchy z Poszły w Las już się rozjechały do domków a Węszynosy jeszcze były w Leśniówce .
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Agata i Aśćka/Pestka witają

Post autor: carmen »

hej Agato... jeszcze nie zdążyłam Cię powitac :mrgreen:
Witam też maleństwo o bardzo wyrazistym kolorku oczów. Nawet z Avatarka widac, że ciemne ;) Na przyszłośc poproszę o więcej zdjęc pyszczka małej :D
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Agata i Aśćka/Pestka witają

Post autor: Agata »

Spróbuję wkleić parę zdjęć...
Chyba się udało, ciekawe, w jakiej kolejności :D .
Załączniki
też chcę na kolana!.JPG
też chcę na kolana!.JPG (63.48 KiB) Przejrzano 822 razy
ulubione kwiatki....JPG
ulubione kwiatki....JPG (104.69 KiB) Przejrzano 823 razy
za siatka kolega na łańcuchu....JPG
za siatka kolega na łańcuchu....JPG (124.54 KiB) Przejrzano 824 razy
zjadamy łóżeczko....JPG
zjadamy łóżeczko....JPG (70.21 KiB) Przejrzano 822 razy
Nowy lokator juz został pochwycony. W ogrodzie ślimaków nie brakuje, niestety Pestka co jakiś czas próbuje jak smakują...
Nowy lokator juz został pochwycony. W ogrodzie ślimaków nie brakuje, niestety Pestka co jakiś czas próbuje jak smakują...
z innej bajki - uciekinier z miski z winogronami....JPG (48.37 KiB) Przejrzano 821 razy
Awatar użytkownika
jut
Posty: 72
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 13:17
Gadu-Gadu: 0

Re: Agata i Aśćka/Pestka witają

Post autor: jut »

Agata
Załóż Pestce bloga proszę, tak bym chciała oglądać szczeniura w podobnym wieku co Tańcza(8 dni różnicy na rzecz Pestki).... a Poza tym Pestka taka śliczniasta jest, że nic tylko fotografować i pokazywać :D
"......trochę człowieka i technika się gubi......"
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Agata i Aśćka/Pestka witają

Post autor: carmen »

na kolanka patrzy wyjątkowo maslanymi oczkami ;)


jaką rolę pełnią w ekosystemie ślimaki??? ja ich nienawidzę... winniczki są ładne ale te paskudne pomarańczowe potwory, które w wakacje buszują to normalnie wrrrr :evil:
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
jut
Posty: 72
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 13:17
Gadu-Gadu: 0

Re: Agata i Aśćka/Pestka witają

Post autor: jut »

carmen
Slimaki są po to żeby je jeść--są absolutnie przepyszne..:)
"......trochę człowieka i technika się gubi......"
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Agata i Aśćka/Pestka witają

Post autor: carmen »

wiem, że Polska to jeden z największych eksporterów winniczków do francji, ale bezskorupkowe sie nie nadają do niczego... tylko niszczą uprawy, ogrody i kwiaty :?
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Agata i Aśćka/Pestka witają

Post autor: Aszemi »

jut pisze:carmen
Slimaki są po to żeby je jeść--są absolutnie przepyszne..:)
A masz jakiś dobry przepis :?: Bo jeśli tak to napisz w dziale kulinarnym ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agata i Aśćka/Pestka witają

Post autor: Paula »

Skopiowałam stąd --> viewtopic.php?f=7&t=31&p=2505#p2505 (
Ogar w bloku to nie problem)
Agata pisze:Niestety zupełnie odpada socjalizacja i psie kontakty, bo po prostu... inni właściciele psów nie wychodzą z nimi na spacer,
W takim razie musimy pomyśleć o jakiejś socjalizacji. Jak daleko (i w którą stronę) od Wawy mieszkacie? Macie jakiś teren na którym może się spotkać i połazić większa grupa psów? (Szukamy jakiejś alternatywy dla Bemowa ;) )
Agata pisze:Dalsze wyprawy spacerowe to też problem, bo Pestka ma na razie chorobę lokomocyjną...
Z reguły z chorobą lokomocyjną jest tak, że... trzeba ją wyjeździć. Im więcej będzie jeździła w fajne miejsca (dobrze się jej kojarzące) tym szybciej "wyzdrowieje". Wiem, że jest to kłopotliwe bo sami mieliśmy ten problem, a do teraz zostało przerażające ślinienie się w samochodzie... ale... trzeba! na początek krótkie trasy - 5 min (nawet jeśli jest możliwość to na spacer na łąkę) i z pustym brzuszkiem ;) Możecie otworzyć samochód i zachęcić ją żeby sama weszła , poleżała, zdrzemnęła się, bez żadnej jazdy, tak żeby wiedziała, że nie trzeba auta kojarzyć z czymś złym i przerażającym.
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Agata i Aśćka/Pestka witają

Post autor: Agata »

Jeździć to my z nią jeździmy, mieszkamy ok. 10 km na wschód od Warszawy, a lecznicę w Warszawie (ok. 25 km w jedna stronę), podróż odbywa sie z pustym brzuszkiem... Niedawno przegłodzona Pestka na 10 minut przed podróżą ukradła synowi końcówkę kanapki, wytrzymała prawie całą podróż... i zwymiotowała 200 metrów przed lecznicą... :placzek: . Wiesz, miała babeszjozę, to juz trochę pojeździliśmy... Ale na przykład taka podróż godzinę w jedną stronę (wyjazd 10 rano), trzy godziny gdzieś tam i podróż powrotna to chyba perspektywa posiłku około 15.00... Gdyby miała być gdzieś tam aktywna...Sadyzm...
Co do nowych terenów - musiałabym się zastanowić, popytać. Krótko tu mieszkamy, znamy tylko najbliższą okolicę... No i nie jest to najbliżej centrum Warszawy, jakieś 28 km od PKiN...
ODPOWIEDZ