Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Poniatowski Dwór »

to się Bystrunia z dziewczęcia kobietką stała.... :fiufiu:
biedne chłopaki (wszyscy trzej), swoje przeżyli... - jak to nawet w rodzinie może "pójść" o dziewczynę :fiufiu: :fiufiu: i gratulacje dla Jacka za cywilną odwagę w rozdzielaniu tak podekscytowanych psów :szacun_1:
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: qzia »

Mogę tylko powiedzieć, że było to do przewidzenia. :niewka: Tam gdzie panna pachnąca tam u facetów nie będzie zgody. Ja to mam co kilka miesięcy. Moi chłopcy, jak cieczki mijają, znowu są kochającymi braćmi. Nigdy jednak się nie pogryźli. Musicie spokojnie przeczekać i póki cieczka radzę chłopaków izolować. Potem powinni się pogodzić. Witam w klubie ludzi z pozamykanymi pokojami i śluzami w domu. ;) ;) Będzie dobrze. :piwko: :piwko:
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: aganowaczek »

kasiawro pisze:facet zawsze wolniej się rozwija
Moja koleżanka twierdzi, że facet rozwija się do 5-go roku życia a potem to już tylko rośnie :gleba:
Trzymam kciuki za operację "cieczka i dwa testosterony" :silacz:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Ania W »

No to teraz pobujacie się kilka tygodni :roll:
Też mam nadzieję, że chłopaki dogadają się jak już całe zamieszanie minie...bo z tym godzeniem niestety różnie bywa.
Dobrze, że Jackowi się nic nie stało.

9 miesiąc to nie bardzo wcześnie - ja u tej wielkości psa obstawiam właśnie 9-12 miesiąc na pierwszą cieczkę.
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

qzia pisze:Mogę tylko powiedzieć, że było to do przewidzenia
Oj tego że się za łeb wezmą to byłam pewna, ale wolałabym żeby poczekali aż cieczka się faktycznie zacznie to człowiek przygotowany będzie. ;)

U nas relacje między nimi zmieniają się jak w kalejdoskopie. Aktualnie na podwórku największym zadymiarzem jest Juruś. :wow_3: Parę dni temu nie mogłam go odciągnąć tak się rzucał na robotników, którzy wchodzili na podwórko. Aż charczał ze złości. Dziczeje na tej wsi kompletnie. :mysl_1:

Generalnie panowie którzy robili u nas podbitkę zaznaczali żebyśmy tylko te "wilki" na pewno schowali. :gleba:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8086
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: BasiaM »

ania N pisze:Generalnie panowie którzy robili u nas podbitkę zaznaczali żebyśmy tylko te "wilki" na pewno schowali. :gleba:
na nasze mówią "tygrysy" :gleba:
choć przedwczoraj Uchaty chciał canecorso pogonić ( chyba o mnie był zazdrosny bo nikogo innego w pobliżu nie było ) i znajoma stwierdziła, że Uchaty miał wzrok jak wilk kiedy szczerzył kły na jej małego corsiaka ( 80kg żywej wagi potwór ) :gleba:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13068
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: kasiawro »

ania N pisze: Generalnie panowie którzy robili u nas podbitkę zaznaczali żebyśmy tylko te "wilki" na pewno schowali. :gleba:
Ania niech poczęstują kanapkami to z wilków zamienią się w misie - nasze uwielbiały pracowników.
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: ania N »

kasiawro pisze:
ania N pisze: Generalnie panowie którzy robili u nas podbitkę zaznaczali żebyśmy tylko te "wilki" na pewno schowali. :gleba:
Ania niech poczęstują kanapkami to z wilków zamienią się w misie - nasze uwielbiały pracowników.
Wiesz wystarczyło żeby się odezwali przyjaźnie a mieliby wilki przepychające się do głaskania. ;)

Już miałam im o tym powiedzieć tyle że Panowie z tej samej wsi, fama by poszła a ja raczej wolę żeby za groźnych je mieli. :jezyk:

Fiord dziś ostatni zastrzyk, łapa wygląda dobrze, opuchlizna zeszła :uff:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Ola i Dunaj »

ania N pisze: Fiord dziś ostatni zastrzyk, łapa wygląda dobrze, opuchlizna zeszła :uff:
:uff:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Post autor: Poniatowski Dwór »

ania N pisze:
wystarczyło żeby się odezwali przyjaźnie a mieliby wilki przepychające się do głaskania. ;)

Już miałam im o tym powiedzieć tyle że Panowie z tej samej wsi, fama by poszła a ja raczej wolę żeby za groźnych je mieli. :jezyk:

u nas podobnie - Mina i Husi do wszystkich i wszystkiego za bramą szczerzą kły i szczekają, tak że kurierzy i listonosz podają paczki baaaardzo wysoko nad siatką :strach_2: i w żadnym wypadku nie chca wchodzić - i niejeden z żalem mówi, że miała to być łagodna i przyjazna rasa (tak mówiliśmy gdy Husi był mały) - nam ten nowy wizerunek piesiów pasuje - niech tam wyglądają jak świetne psy stróżujące :D ) Ale ......... wszyściutko się zmienia, gdy ktokolwiek wchodzi na posesję - z piesiów robią się pieszczochy... :sekret: :sekret: :sekret: ale większość ludzi jednak tego nie wie a i pewnie by nie uwierzyła... i niech tak zostanie.....:prosze_1:
Jakie to pozory mogą stwarzać ogary :fiufiu: :fiufiu: :fiufiu:
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
ODPOWIEDZ