Bursztyn Wita

aneta

Re: Bursztyn Wita

Post autor: aneta »

Witamy pańcia i ogarka :silacz: :happy3:
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Bursztyn Wita

Post autor: ania N »

Fiord również wita Bursztynka. :hi_1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Kate
Posty: 260
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 21:46
Gadu-Gadu: 8801519
Lokalizacja: Krosno / Warszawa

Re: Bursztyn Wita

Post autor: Kate »

Witam i ja :) Świetny jest Burszytnek :marzyc:
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Bursztyn Wita

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Witamy serdecznie pięknego Bursztynka i jego pańcia :) Prosimy o jak najszybsze założenie Bloga i mnóstwo zdjęć :D
ludwik pisze:PS. W związku z tym że w chwili obecnej mam Bursztyna myślę o szybkim zakupie drugiego psa oczywiście ogara - dotychczas miałem tylko psy- ale zastanawiam się nad suką czy to dobry pomysł?czy lepiej może dwa psy??Pozdrawiam
Z tego co sama słyszałam od bardziej doświadczonych, to branie dwóch piesków tej samej płci i w podobnym wieku, to nie najlepszy pomysł. Mniej koncentrują się na właścicielu, bo wola swoje towarzystwo. No i to dwa razy więcej nauki ...i rozrabiania :D Dwa pieski, tej samej rasy, w podobnym wieku to też ponoć czasami mały problemik ;) Natomiast tak jak zauważyła wszołeczek, jeśli druga ma być sunia, to trzeba bardzo uważać na cieczkę. Bo wiadomo co może być. A więc mając w domu taka parkę trzeba mieć możliwość izolowania ich przynajmniej "przez tych kilka ciężkich dni", a w pozostałe po prostu pilnować.
Pozdrawiamy! :)
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
kur4k
Posty: 7
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 19:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Świebodzin (Lubuskie)

Re: Bursztyn Wita

Post autor: kur4k »

Pozdrowienia od brata :]
why so serious ???
Awatar użytkownika
AdamZ
Posty: 6
Rejestracja: sobota 15 sie 2009, 10:04

Re: Bursztyn Wita

Post autor: AdamZ »

Pozdrowienia od siostry Bony :)
ODPOWIEDZ