Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: dor »

EiMI pisze::D ... mamy wykształconego ogara, który pożarł już dwa podręczniki językoznawstwa, podręcznik retoryki i poetyki , gramatykę opisową, dialektologię... zarys historii sztuki a ostatnio "Picassa"... do szczętu :placzek:
a gramatykę opisową, to którą zjadł, że tak z innej beczki zapytam? Mam nadzieję, że nie tę żółtą, bo ona całkiem niestrawna jest :strach_2:
Awatar użytkownika
Darianna
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 17:07
Gadu-Gadu: 1179423

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Darianna »

ja mam niebieską, moje żadnej książki nie zjadły, od wiedzy się z daleka trzymają :gleba:
Obrazek
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Wigro »

Parę Twoich zdjęc widziałem, ale to, to Ty juz może schowaj aparat i nie wpędzaj nas w kompleksy, dwa Michały, tańcowały...ale maly się sprężył, bo Łoza normalnie, lata.
Pozdrawiam.
PS Przed wyjściem jeszcze trzeba właczyc radio z dobrą muzyczką, a jak jest w domu razowy na miodzie to zabrac ze sobą.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
REDAIK
Posty: 1090
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 23:16

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: REDAIK »

Ożeż jakie super ekstra fajniaste zdjęcia.
http://www.ogarzygon.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ania W »

Cieszę się bardzo, że się fotki spodobały :happy3:
Ewka pisze:Para turniejowa :brawo_1:
Powiedziałbym, że "rama" raczej kiepska więc to taki free style :)

Co do " dwóch Michałów" to nie ukrywam, że jak zobaczyłam fotkę to sobie pomyślałam " Fajna :silacz: " . W sumie rzeczywiście - Matrix też pasuje :D
To jest właśnie magia zatrzymania w kadrze - na żywo wszystko dzieje się tak szybko, że oko nie daje rady.
miszakai pisze:Surykatka, akcent kolorystyczny i w siną dal... :brawo_1: Super zdjęcia i ujęcia :fiufiu:

EiMI pisze: Surykatka jest boska :silacz: Naprawdę trudno o lepszy portret! W końcu takich ładnych - "kalendarzowych" każdy ma sporo, a takiego??? Nie ma nikt :D
Surykatka do dla mnie całą Łoza - moim zdaniem ona jak na ogara jest dość miniasta :)
Jeszcze ten przycięty fafel - to tez jej znak rozpoznawczy...i o ile dobrze pamiętam Minuta też taką przypałość ma ;)

A sina dal to "aleja" wśród takich roślinek co je bardzo jesienią lubię i nawet nie wiem dlaczego...nie wiem też jak się one nazywają ;)
EiMI pisze::D My też sprawdzamy szafy, szafki, drzwiczki, dostawiamy krzesła i zastawiamy drzwi do kuchni... W efekcie mamy wykształconego ogara, który pożarł już dwa podręczniki językoznawstwa, podręcznik retoryki i poetyki , gramatykę opisową, dialektologię... zarys historii sztuki a ostatnio "Picassa"... do szczętu :placzek:
Teraz oprócz ww. przekładam jeszcze wyżej książki z najniższych półek :zly3:
Łoza jako dziewczynka wybiera ciuchy, dodatki (ostatnio uznała, że guziki w właściwie jeden nie pasuje do żakietu ;) ) i ewentualnie kulinaria ;) Chleb razowy tez testowała ;)
Na szczęście unikam mega zniszczeń (tfu. tfu) ale niestary jeszcze dywan niestety do wymiany, jak tylko go kupiłam (poprzedni odpadł po akcji mleko) to rozpracowała na nim domestos...no i teraz zaczął się rozłazić na środku :roll:
kasiawro pisze: Figuś w tej focie jakiś ogon ma inny jakiś pudelkowaty :gleba:
Figo faktycznie nieco puchaty ;)
Oj dawno się nie widzieli. Figo wprawdzie nieco już spoważniał a na dodatek przyplątała mu się jakas alergia i biedy drapie się bardzo ale do zabawy jak za dawnych lat dał się zaprosić (ja strasznie lubię jak Łoza go goni i głosi :D ).
REDAIK pisze:Ożeż jakie super ekstra fajniaste zdjęcia.
:D
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ola i Dunaj »

Za Michałów powinnaś dostać Oscara w fotografii :) :brawo_1:
Chociaż mnie najbardziej wzrusza w siną dal... :)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: qzia »

Oj czy Figuś aby nie ma alergii na dziecko :mysl_1: Szkoda by było bachora oddawać. :wow_3: Ale jak alergia to alergia.
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: EiMI »

Dywan, to ja sobie sama spaliłam żelazkiem (nie żebym go prasowała :lol: ... spadło mi) i siedziałam i płakałam jak bóbr z wściekłości... Ale jak przebolałam.... to teraz się cieszę, że go nie ma i zaczęłam zwijać pozostałe :fiufiu: :fiufiu: :fiufiu: O ileż szybciej teraz sprzątam ogarze włosie :D
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bron
Posty: 109
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2010, 14:25
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kąkolewo/Leszno

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: bron »

Ania W pisze:
A sina dal to "aleja" wśród takich roślinek co je bardzo jesienią lubię i nawet nie wiem dlaczego...nie wiem też jak się one nazywają ;)
Też mi się podoba ta plantacja bawełny... ;)
qzia pisze:Oj czy Figuś aby nie ma alergii na dziecko :mysl_1: Szkoda by było bachora oddawać. :wow_3: Ale jak alergia to alergia.
:gleba:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ania W »

qzia pisze:Oj czy Figuś aby nie ma alergii na dziecko :mysl_1: Szkoda by było bachora oddawać. :wow_3: Ale jak alergia to alergia.
Pozdrawiam Kasia
Dziecko Kasiu, dziecko ...Ale ten wariant też był brany pod uwagę ;) Na szczęście mamy zaprzyjaźniony hotelik :jezyk:
ODPOWIEDZ