KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Post autor: musia »

ja z tych 5 "Jaworowych " 2-ek zamawiałam 2 domki - 21 czerwca. Więc sama jestem w kropce. Ale pani mnie zapewniła , że mam.

Widać trzeba będzie jeszcze raz przedzwonić.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Post autor: qzia »

:mrgreen: Jak zamawiałaś wcześniej to pewnie masz.
Kasia
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Post autor: kasiawro »

Kochani Rafał po to podał namiary na ośrodek ponieważ ten ośrodek jest najbliżej ok 3 km. od konkursu i wystawy.
Jawor posiada więcej miejsc noclegowych niż te co są wypisane.
Myślę, że fajnie będzie jak będziemy wspólnie razem na konkursie i rano na piechotkę spacerkiem na wystawę sobie pójdziemy.
Nie wiem, nie chcę Wam zmieniać planów, chcecie gdzieś indziej ok, ale wiem że właśnie klub miał taką koncepcję (szczerze to ja też) abyśmy mieszkali wspólnie i szli pieszką....
Co do dwójek to podejrzewam, że Pani te 3 również może liczyć jako 2 skoro większe jest zainteresowanie dwójkami .. :mysl_1:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Post autor: SARABANDA »

Na stronie ośrodka jawor w ofercie : 5 domków 2 os, 6 domków 3 os, 19 domków 4 os.
Myślę że podobnie jak mnie innym drążącym temat i poszukującym innego ośrodka zależy na większej swobodzie dla psów a nie na wyłamywaniu się z braci ogarzo-gończej. Im więcej psów i zamieszania tym mniejsza swoboda i konieczność stałego trzymania psów na uwięzi. A mniejsze domki dla tych którzy mają kilka psów też są w cenie. Ale niech każdy sam się wypowie.

_________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Post autor: qzia »

Ja jadę z 3 lub 4 psami. Mieszkanie z kimś może być mocno kłopotliwe. Podobnie przejście spacerkiem na wystawę w zwartej grupie z całą ekipą. Cenię sobie ciszę i spokój. :mysl_1: Choć pewnie brzmi to w moich ustach dość dziwnie. Jeśli ktoś jest zainteresowany noclegami w innym ośrodku, proszę o kontakt.
Kasia
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Post autor: kasiawro »

Ja tylko starałam się określić jaki jest zamysł, a każdy robi tak jak lubi i jak jest mu wygodnie.
Swoboda psów w takich typu ośrodkach jak dla mnie zawsze musi być ograniczona bo to przeszkadza innym psom i ludziom. Za ośrodkiem jest las i wtedy można cieszyć się nią do woli.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Post autor: qzia »

Drugi problem jest taki, że jadę z 3 psami. Na wystawę muszę zatem zabrać klatkę. Spacer 3 km z klatką na ramieniu (nawet szmacianą) i 3 psami na smyczy jest mało atrakcyjny, choćby nie wiem jak piękny las by mnie otaczał. Pewnie i tak będę musiała podjechać samochodem. Może być tak, że pojadę z 4 psami. :strach_2: a wtedy to już autko bezwzględnie będzie potrzebne.
Kasia
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Post autor: weszynoska »

Trochę Wam i tak zazdroszczę :niewka:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Post autor: kasiawro »

Tylko trochę? ;)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: KLUBOWA WYSTAWA OGARÓW I GOŃCZYCH GŁĘBOCZEK 2012

Post autor: SARABANDA »

Trochę się wgłębiłam w temat. W Skępem w domkach nie ma łazienek ani WC :strach_2:
są węzły sanitarne aż dwa na terenie ośrodka. Normalnie strach się bać. Tak źle jeszcze nigdzie nie było. :obraza_1: nie ma też kuchni ani lodówek.
Z kolei w ośrodku który Kasiu znalazłaś pisze że są dwa domki 5 osobowe i jeden 8 osobowy. :fiufiu:
To też nie do końca zgodne z potrzebami. Chyba że chcesz płacić za 5 miejsc w domku.

_______________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ODPOWIEDZ