Ogar (lub prawie) - Denar odszedł kochany we własnym domu...

Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Ogar (lub prawie) na Paluchu - DENAR MA DOM!!!

Post autor: Ola i Dunaj »

Droga Laylo. Z uwagą śledzę od początku losy Denara i Wasze. Bardzo jest budujące i umacniające wiarę w człowieka to co zrobiliście dla starszego, nieszczęśliwego psa :brawo_1:
Ponieważ mam ten sam problem, chciałabym podpowiedzieć Ci w sprawie karmienia psów... . Po prostu rozdzielam psy na czas karmienia. Każdy dostaje jeść w innym pomieszczeniu, tak żeby nie mogły się kontaktować ze sobą. Ja mam spokój, że się nie potną nad miskami a psy nie stresują się obecnością konkurenta. Po posiłku od razu zabieram miski żeby nie było "ognisk konfliktogennych" :D
Pozdrawiam serdecznie.
p.s. Ferdynand Wspaniały to książka również mojego dzieciństwa :)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
bea100

Re: Ogar (lub prawie) na Paluchu - DENAR MA DOM!!!

Post autor: bea100 »

Laylo- nas cieszą każde i wszystki zdjęcia- nawet te zamazane czy w ruchu czy mniej udane- tym się nie przejmuj i zamieszczaj tutaj co się da (zrobić dwóm psom sensowne zdjęcia to naprawdę sztuka :lol: ).
O maści Denara to trudno było coś powiedzieć w stanie w jakim ja go widziałam. Ale nie był na pewno cynamonowy na łapach i piersiach :mysl_1: ale z drugiej strony bywają ogary brązowe (i to w różnych odcieniach) czy jaśniejsze (nawet żółte).
Jeśli Denar zaczyna odzyskiwać połysk- to najlepiej świadczy o "twojej ręce do psów" ( :brawo_1: ) i o powrocie psa do dobrej kondycji. Po sierści psa widać jak jest hodowny/karmiony. Wielki mój szacunek Laylo (gdyby była taka emotka, to dostałabyś całusa!).

I ja znam tą książkę Kerna- pamietam głowę na okładce- faktycznie- Denar coś ma z Ferdynanda Wspaniałego :lol:
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Ogar (lub prawie) na Paluchu - DENAR MA DOM!!!

Post autor: Danuta »

Droga Laylo. Zawsze jak wchodzę na forum zaglądam, czy są jakieś nowe wiadomości od Was. Cieszę się szczęściem Denara - jak widzę Twoje wpisy i fotki robi mi się cieplutko na duszy. Żeby Kusaczek nie był zazdrosny może faktycznie spróbuj dawać jeść psiakom w różnych pomieszczeniach... Wielu opiekunów większej liczby psów tak robi... Pozdrawiam Was wszystkich i, proszę, wyczochraj swoje psiaki ode mnie :happy3:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
bea100

Re: Ogar (lub prawie) na Paluchu - DENAR MA DOM!!!

Post autor: bea100 »

Jak Denar? Co u Was słychać kochani? :marzyc_2:
Awatar użytkownika
layla50
Posty: 170
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 07:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Krakow/Grojec/Alwernia

Re: Ogar (lub prawie) na Paluchu - DENAR MA DOM!!!

Post autor: layla50 »

Witamy i przepraszamy za długą nieobecność.Psiaki mają się znakomicie,doszły już do porozumienia,który w naszym stadzie jest ważniejszy,myślę że jest remis z wyjątkiem jadła,ale też jest poprawa,Kusy już nie warczy na Denara,chociaż ja jestem czujna.Psy przebywają całe dnie na powietrzu,wygrzewają się w wiosennym słoneczku,Denar nawet zaczął treningi -biega wzdłuż siatki sąsiada z jego psem po drugiej stronie i szczeka !!! Futro ma piękne,ale codziennie kontrolujemy oba psy pod względem kleszczowego paskudztwa.Na razie nic nie przyniosły,ale chyba dlatego tylko,że teren wokół domu jest nadal terenem budowy i mało trawki jest jeszcze.Wrzucam kilka fotek żeby się Denarem pochwalić :wstydek: ale Kusym także.Pozdrawiamy wiosennie.
Nieczulego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy!
http://artystycznie.home.pl/kreator" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
layla50
Posty: 170
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 07:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Krakow/Grojec/Alwernia

Re: Ogar (lub prawie) na Paluchu - DENAR MA DOM!!!

Post autor: layla50 »

Denar i Kusy
Załączniki
PSIAKI 3.04.2009 004.jpg
PSIAKI 3.04.2009 004.jpg (65.96 KiB) Przejrzano 894 razy
Nieczulego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy!
http://artystycznie.home.pl/kreator" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogar (lub prawie) na Paluchu - DENAR MA DOM!!!

Post autor: ketrin »

świetnie wygląda :) ...duża poprawa !
u mnie zdjęcia Kusego brak :(

pozdrawiamy serdecznie
Awatar użytkownika
Rudolf
Posty: 375
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 11:39
Gadu-Gadu: 2095935
Lokalizacja: Poznań/ Kalisz
Kontakt:

Re: Ogar (lub prawie) na Paluchu - DENAR MA DOM!!!

Post autor: Rudolf »

Cudownie :brawo_1:
Ale Kusiaczka też nie widzę :wow_3:
A czy Denar nadal jest Twoim Cieniem? :)
Marta & Rudolf

Obrazek
bea100

Re: Ogar (lub prawie) na Paluchu - DENAR MA DOM!!!

Post autor: bea100 »

Masz wszelkie podstawy by się "chwalić" Denarkiem :szacun_1: - i rób to jak najczęściej bo my tu czekamy na zdjęcia :!:

A jak u Denara z tylnymi nogami?
Awatar użytkownika
layla50
Posty: 170
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 07:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Krakow/Grojec/Alwernia

Re: Ogar (lub prawie) na Paluchu - DENAR MA DOM!!!

Post autor: layla50 »

Komputer mi fiksuje,nie wiem,czy uda mi się wstawić dziś dalsze fotki. :strach_2:
Nieczulego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy!
http://artystycznie.home.pl/kreator" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ