...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

gryfna pisze:Józefie, Kusy już się entropium na szczęście nie nabawi ;)
Nigdy nie wiadomo..... Trzeba być ostrożnym, podobno 80% ogarów jest chorych.... więc wypatruję czy nie wyrośnie to jądro na uchu.... Kupiony "z przypadku", bez umowy, na telefon... Musi być jądro na uchu wyrośnie ;)

Trochę czarnego humoru nie zawadzi nie?
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Administrator »

Grzmilas pisze:AniaW - powinna dostać kartkę z ten temat - czerwoną!!!!
Poproszę Cię o pomoc i podanie punktu regulaminu, który został przez Anię naruszony.
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

Oj!!!!! Jak zobaczyłem administratora już myślałem że o mnie chodzi!!!! A tu oryginalniej jest tym razem ;)
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Ania W »

Grzmilas pisze:Tak po za tematem.
AniaW - powinna dostać kartkę z ten temat - czerwoną!!!!
Oj Ty mnie chyba musisz bardzo lubić Grzmilasie...
Mogę dostać kartkę czerwoną "z ten temat" tylko jakbyś mógł rozwinąć za co -żebym się uczyła na własnych błędach...Znowu kłamię? :niewka:
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Administrator »

Józef pisze:Oj!!!!! Jak zobaczyłem administratora już myślałem że o mnie chodzi!!!!
Czyżbyś miał coś na sumieniu ? ;) Ja tam sobie codzienny obchód po wsi robię i uszu nadstawiam :mrgreen:
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

Administrator pisze:
Józef pisze:Oj!!!!! Jak zobaczyłem administratora już myślałem że o mnie chodzi!!!!
Czyżbyś miał coś na sumieniu ? ;) Ja tam sobie codzienny obchód po wsi robię i uszu nadstawiam :mrgreen:
Coś tam mam, ale wiesz... nie nadaje się do publikacji :gleba:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

A jednak są 2 pieski, to je wpiszę, może znajdzie się jeszcze z 30? 40?:
1/ Ch Pl BARD z Kiciborza - bez entropii, dopuszczony do hodowli, lat 11...kryć już nie będzie
2/ Amon Olfactus - zdrowy, nie krojony, reproduktor, Mł. Ch. PL, CH PL
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
bea100

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: bea100 »

E tam.
Tyle mogę napisać.
A Ty jak chcesz to sobie szukaj tych 30 czy 40 ( ? :lol: ) i wpisuj na listę ;).

Mam za sobą parę (więcej niż dwa czy dwa razy dwa... ;) ) prób krycia...krycia suk sprawdzonych dodam...jeździłam też po całej Polsce...nie doczekałam się z tych kryć potomstwa...z wielu powodów (tylko tyle wolno mi napisać). I co z tego, że u reproduktora oczy "nie krojone"?
A czasem zwyczajnie nie bo nie. Jedno krycie (tym samym reproduktorem)- sprawdzonym wcześniej dodam- powtórzyłam bo mi zależało...i też się nie udało..bo nie. Matka Natura nie pozwoliła czy raczej genetyka?
I nie tylko ja tak mam. Nic nie wiesz. Nie wiesz jak się staramy, jak szukamy, jak jeżdzimy, jak potem na pustym USG się czujemy. Jak jedziemy setki km - dla dobra rasy- po nic.
Ty nam zarzucasz nic nie robienie...śmiechu warte.
Twoje zapisywanie- i liczenie- wraz z dopiskiem "bez entropii"- jest psu na budę.
Tu dwa razy dwa nie jest cztery. Natura robi swoje i swoje wie. Wszelkie tabelki i wyliczanki- i listy-można wyrzucić do kosza.
Mnie zapisek-"nie krojone oczy" przy reproduktorze- rozśmieszyło nawet.

Ktoś mądry tu już pisał o pokorze...oj mądry to pisał...tyle, że pokora przychodzi z doświadczeniem hodowlanym.
Ostatnio zmieniony wtorek 17 lut 2009, 21:11 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

Ad Bea

A ja wiem że pokora przychodzi z doświadczeniem, nie mam już 20 lat ;) I z doświadczeniem przychodzi też wniosek że warto przestrzegać uczciwie zasad, lub ewentualnie je zmieniać a potem znowu przestrzegać. A Wy ich ani przestrzegacie ani zmieniacie Bea. Tak?

No ale jest też druga szkoła.... doświadczenie uczy hipokryzji. Czym człowiek starszy i bardziej doświadczony tym większa do hipokryzji wygodna skłonność ;)

To ja zdecydowanie głosuję na pierwszy model. Nie odmawiając innym prawa żeby myśleli inaczej - ze wszystkimi konsekwencjami w pierwszym i drugi modelu :zgoda:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
bea100

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: bea100 »

Wogóle o czym innym pisałam. Nie odniosłeś się do tego co napisałam kompletnie.
Czy na pewno piszesz ad Bea?
Wracasz do jednego i tego samego. Jak można z Tobą rozmawiać?

Pisałam o doświadczeniu hodowlanym- a nie życiowym i tu nie ma znaczenia czy masz 20 lat czy nie masz- czytasz nie uważnie.

A wiesz co to ta hipokryzja?
To ja Ci napiszę, że wg słownika PWN to- obłuda, dwulicowość, nieszczerość.
Pozostawię to bez dalszego komentarza.
Zablokowany