Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Archiwum - Wystawy w 2010 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Post autor: Iza i Sławek »

Rozpoczynam ten wątek, bo to praktycznie ostatni dzwonek na zaklepanie fajnego miejsca na
Wystawę Klubową 2010.
Tradycją ( nową, ale świecką ) staje sie lokalizacja w.g klucza południe-północ
Majac na uwadze powyższe, oraz możliwości integracyjno-bytowe ;) proponuję lobbowac
............PŁOCK.................
Dlatego że.......- Maj
- w okolicy Płocka jest sporo ośrodków wypoczynkowych (np. w Soczewce )
- Lasy, jeziora, Wisła - możliwości przeprowadzenia konkursów ( o GP tez myślę )
- na Płockiej starówce można sie pofotolansowac ;)
- Maj
Dyskusję uważam za otwartą. Proponuje dac sobie dwa tygodnie na zebranie propozycji miejsc
i rozpocząc molestacje WŁADZ KLUBU
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Post autor: carmen »

Z mojego punktu widzenia niezwykle niedogodna lokalizacja... no ale mogę jeździc na Klubówki co dwa lata :mrgreen:
To dobra tradycja raz robic ulgę jednym raz drugim. Raz pólnoc - raz południe.
W przypadku wakacyjnego terminu mogłoby to byc również pomorze...

ostatni raz klubówka na pomorzu była dawno a i ogarów było wtedy o ile się nie myle sztuk dwie :mrgreen: Hasa tam po lasach teraz sporo gończaków więc kwestia do rozważenia.
Mi się jako okolice podobał też Gorzów Wielkopolski. Fajnym miastem byłaby też Łódź - faktycznie środek Polski i każdy miałby tyle samo ;)
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Post autor: Maciej Osiński »

Mi wszędzie pasuje. Pozdrawiam.
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13068
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Post autor: kasiawro »

My dojedziemy bez względu na ilość km. ale wiem że wiele osób patrzy aby to nie było 500 km (tak jak my mieliśmy do Białegostoku) uważam że centrum kraju jest bardzo fajną propozycją, od Gorzowa Wlkp. po Zamość zawsze można coś fajnego znaleźć. Wielkopolska to fajny rejon dużo pięknych jezior, lasów, grzybów i przestrzeni.
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Post autor: Iza i Sławek »

Pięknych miejsc w Polsce wiele, jest co wybierac
Sęk w tym, aby byly spełnione następujące warunki
- w tym samym czasie MUSI odbywac się inna wystawa,
- najlepsze miesiące to Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień
- teren musi byc "zaogrzony", lub musi byc dobry dojazd
w.g mnie, Płock spełnia te wymagania, proponuję też Dobre Miasto k/Olsztyna
Wesna z Gończaków
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Post autor: agag »

Przede wszystkim organizacją wystawy klubowej musi być zainteresowany dany odzdział... Tak więc na nic nasze chęci i deklaracje, jeśli np Płock nie będzie miał ochoty na zrobienie naszej klubówki.
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Post autor: Maciej Osiński »

a klubowa nie może być zrobiona oddzielnie tylko dla ogrów?? Owczarków klubowe są oddzielnie robione chyba i niezależnie?
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Post autor: agag »

Ale my mamy wspólny klub z gończym i dlatego mamy wspólną klubówkę- zresztą uważam, że to jest OK. A na pojedyczą wystawę (tzn. tylko klubowa) może być mało chętnych, a oprócz tego mało prawdopodobne aby jakiś odzdział się na taką zdecydował- koszty organizacyjne rozłożone na 2 odzdzielne wystawy (klubową i np krajową za miesiąc) są nieporównywalnie większe niż przy organizacji "2w1".
bea100

Re: Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Post autor: bea100 »

Płock :?: - bardzo mi się ten pomysł podoba. Stadion (ten pod Płockiem) nie jest zły ( w razie deszczu jest część trybun zadaszona) i zielono wokoło i ładnie. Starówka super- faktycznie można by pospacerować i ogarkowo-gończo zaszpanować :lol:
Tereny wokoło bardzo piękne. Jeziora i jeziorka i fajne ośrodki z nie drogimi domkami nad nimi ( a wszak nie tylko o wystawę chodzi ale spotkać się po na spokojnie w jakimś ośrodku w fajnym miejscu też byłoby świetnie- ostatnio przetarła ten szlak AniaW /z żalem piszę, że być nie mogłam w Białymstoku bo podobno było super/ ja uważam, że tak trzeba trzymać ;) ).

Podoba mi się propozycja Sławka i Izy- warto by było spytać oddział w Płocku co oni na to?
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Wystawa Klubowa 2010 (?!)

Post autor: Iza i Sławek »

Musimy miec dwie-trzy lokalizacje, i sporo chętnych aby je przeforsowac w zarządzie
Trzeba działac, bo inaczej klubówka będzie w Świnoujściu w listopadzie :D
Wesna z Gończaków
ODPOWIEDZ