Mira Katowicka

Awatar użytkownika
trusiak
Posty: 413
Rejestracja: środa 05 maja 2010, 20:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Katowice, czasem Libiąż

Mira Katowicka

Post autor: trusiak »

Postanowiłam założyć bloga, chociaż mojej upragnionej Mirki nie ma jescze z nami. Teoretycznie mięliśmy ja odbierać po 15.05, ale dzisiaj hodowca dzwonił, że psina juz na nas czeka! Za szczęścia i troszkę szoku postanowilam zacząć pisać. Zdjęcia pojawią się, jak tylko Mira będzie z nami.
Właściwie Mira, to imię przez nas wybrane, ponieważ jest to Kachna, córka Mantry Gajus Tropus. Imię zmieniliśmy, bo dwie Kachny w domu, to za dużo ;)
Odkąd dowiedzieliśmy się, że po Mirkę jedziemy jutro, a nie za tydzień, to ganiamy jak poparzeni po sklepach i panicznie kupujemy wszystko, co nam potrzebne. Jutro rano wcześnie wstajemy, szykujemy jej legowisko oraz mieszkanie dla przyjęcia malej. Cóż za emocje! :) Najchętniej, to pojechalabym dzisiaj po nią.
Może przedstawię NAS:
ja- Kasia vel Trusiak, która od 26 lat marzy o psie, chociaż od 14 roku życia miała kota (też uwielbiam kociaki)
on- Michał. Mój mężczyzna, który też od 26 lat marzy o psie i w sumie mial tylko chomika i królika:)
Dziadek- Dziadek Michała, który wcale nie marzy o psie, ale zgodził się pod warunkiem, że nie będzie musiał z nim wychodzić. Sceptyk jednym słowem;)

Tak więc odliczam czas do jutra i doczekać się nie mogę. Wiem, że pewnie bedzie ciężko przez pierwsze dni, ale mam nadzieję, że damy radę:)
Obrazek
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Mira Katowicka

Post autor: weszynoska »

Nie będzie ciężko....będzie radośnie :silacz:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Mira Katowicka

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Będzie bardzo radośnie :) A ze strachu co niemiara jest pierwszego dnia to normalne ;) Sami baliśmy się pierwszej nocy i wszystkich wypytywałam czy brać do sypialni...czy chodzić do małej jak będzie wyć...czy robić to ...czy tamto...? A okazało się, że noc przebiegła wyjątkowo spokojnie jak na pierwszą w nowym domu (pól nocy przespane ;) ). Tutaj wszyscy chętnie pomogą a i zdjęć nie możemy się doczekać :D Takie małe kluchy to sama słodycz :)
Pozdrawiamy wraz z Nutką!
Trzymamy kciuki!
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: Mira Katowicka

Post autor: kwadra »

trusiak pisze: Dziadek- Dziadek Michała, który wcale nie marzy o psie, ale zgodził się pod warunkiem, że nie będzie musiał z nim wychodzić. Sceptyk jednym słowem;)
skad my to znamy:) moja bacia chetnie go pozna:)
Kachne/Mire juz widzialysmy, jest boska :) :) :) :)
fajnie ze bedziecie tak blisko, czekamy na fotki:)
be the person your dog thinks you are
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Mira Katowicka

Post autor: BasiaM »

Witamy serdecznie :zgoda:
Z jakiej dzielnicy jesteście ? Bo wszystkie ogary mieszkają w okolicach Ligoty :mrgreen:
Z przyjemnością Was poznamy ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Mira Katowicka

Post autor: musia »

A gończe w Piotrowicach
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
trusiak
Posty: 413
Rejestracja: środa 05 maja 2010, 20:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Katowice, czasem Libiąż

Re: Mira Katowicka

Post autor: trusiak »

Mira jest już z nami. Cała droga samochodem minęla bez stresu (oprócz tego, że straaaasznie się śliniła i przed wysiadaniem zwymiotowała na koniec). Jest bardzo spokojna. Najedzona i wybawiona kładzie się spać i śpi, śpi i śpi:) Poznała całe mieszkanie (oprocz pokoju Dziadka) i zdążyła obsikać dywan (nasza wina. Nie zwinęliśmy). Ale za to pieknie załatwia swoje potrzeby na gazety o ile jest w pokoju. Cud Malina:) Powoli uczymy ją reagować na imię (mam nadzieję, że nie za wcześnie. W końcu musi się oswoić z domkiem) i zostawać w pokoju. Zauważyłam, że mało piszczy. Właściwie tylko raz piszczała jak zostawiliśmy karmę na widoku na krześle, na które nie mogla się wdrapać. Nie wiemy tylko co robić, jak wchodzimy do pokoju (za kazdym razem jak wchodzimy). Czy ją olewać czy nagrodzić za to, że jest spokojna.

Tak w ogóle, to mieszkam w Piotrowicach :) A na Ligotę mam zamiar często wychodzić do parku, bądź lasu, żeby z małą poszaleć (jak już będzie mogla wychodzic)

A poniżej troszkę fotek
Załączniki
Mira poznaje się z nową koleżanką- Tori
Mira poznaje się z nową koleżanką- Tori
Mira i Tori.jpg (64.81 KiB) Przejrzano 22146 razy
Mira dorwala miśka
Mira dorwala miśka
Mira i zabawa.jpg (70.16 KiB) Przejrzano 22145 razy
moja.jpg
moja.jpg (67.58 KiB) Przejrzano 22140 razy
Mira i kawałek mojego Michała :)
Mira i kawałek mojego Michała :)
Michal i Mira.jpg (63.46 KiB) Przejrzano 22132 razy
sprzed 20 minut
sprzed 20 minut
spiaca.jpg (62.95 KiB) Przejrzano 22134 razy
Obrazek
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Mira Katowicka

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Ojejujeju... ależ cudaczek mały :) Piękna sunia :marzyc_2: :marzyc: Ehhhh...zazdroszczę małego szczeniaczka w domu. Coś pięknego. :marzyc: Gdy będzie spokojna i grzeczna to możecie ja nagradzać co jakiś czas. A imienia uczyliśmy Nutkę od samego początku, bardzo szybko zacznie reagować na imię, zobaczycie. Jest na prawdę cudowna. Gratulacje! :zgoda: :psiako:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: Mira Katowicka

Post autor: kwadra »

Piekna mordka i jakie ma fajne miski:)
be the person your dog thinks you are
Awatar użytkownika
agata-budynek
Posty: 291
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Mira Katowicka

Post autor: agata-budynek »

Cuuudna sunia :marzyc: witamy serdecznie :zgoda:
ODPOWIEDZ