Ogarze mądrości

KOiGP
Posty: 114
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 01:43
Lokalizacja: 90-427 Łódź, Al.Kościuszki 48
Kontakt:

Ogarze mądrości

Post autor: KOiGP »

Przy dziku gończy wyrywny jest - najpierw działa, no a mój ogar (który jest na szkoleniu) najpierw myśli, a później ucieka w panice
Ostatnio zmieniony niedziela 23 maja 2010, 13:09 przez KOiGP, łącznie zmieniany 2 razy.
Klub Ogara i Gończego Polskiego zaprasza na stronę klubową http://www.ogaryigoncze.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogarze mądrości

Post autor: Ania W »

zielone ci nie działa i się nudzisz ?
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ogarze mądrości

Post autor: ZbyszekC »

KOiGP pisze:Przy dziku gończy wyrywny jest - najpierw działa, no a ogar najpierw myśli, a później ucieka w panice
Czy jest to oficjalne stanowisko klubu? Czy tylko Tow. Sekretarza?
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
KOiGP
Posty: 114
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 01:43
Lokalizacja: 90-427 Łódź, Al.Kościuszki 48
Kontakt:

Re: Ogarze mądrości

Post autor: KOiGP »

ZbyszekC
Słuszne pytanie.
To są moje spostrzeżenia.
Obecnie układam OP i mam nadzieję, że to nie będzie prawdą ;)
Klub Ogara i Gończego Polskiego zaprasza na stronę klubową http://www.ogaryigoncze.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Ogarze mądrości

Post autor: hania »

To nie jest prawdą. I to nie tylko z ogarami, które ułożysz.
Tak się ostatnio zastanawiałam jak to jest, że przez pewną grupę ludzi porażki ogara są tak bardzo zauważane a sukcesy są omijane milczeniem.
Wygrane konkursy dzikarzy w Jarach czy Przechlewku (w konkurencji gończych) to według Ciebie za ucieczki z zagrody?
Ostatnio zmieniony niedziela 23 maja 2010, 12:17 przez hania, łącznie zmieniany 1 raz.
KOiGP
Posty: 114
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 01:43
Lokalizacja: 90-427 Łódź, Al.Kościuszki 48
Kontakt:

Re: Ogarze mądrości

Post autor: KOiGP »

Proponuję w tym temacie opisywać spostrzeżenia, uwagi, porady jak w szybki sposób z kanapowca zrobimy psa użytkowego.
Proszę nie szukać żadnych podtekstów w moich wypowiedziach.
Klub Ogara i Gończego Polskiego zaprasza na stronę klubową http://www.ogaryigoncze.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Ogarze mądrości

Post autor: hania »

KOiGP pisze:Proponuję w tym temacie opisywać spostrzeżenia, uwagi, porady jak w szybki sposób z kanapowca zrobimy psa użytkowego.
Może najpierw należałoby się spytać czy są zainteresowani robieniem z kanapowców psów użytkowych? Bo z tego co zauważyłam Ci co mają ogary - kanapowce są z kanapowców zupełnie zadowoleni a Ci co mają ogary polujące też są z nich zadowoleni.
Proszę nie szukać żadnych podtekstów w moich wypowiedziach.
:gleba:
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Ogarze mądrości

Post autor: Agata »

KOiGP pisze:Obecnie układam OP
Może się pochwalisz? ;) Twój czy "użyczony" do układania?
KOiGP pisze:Proszę nie szukać żadnych podtekstów w moich wypowiedziach.
Hmm, a wypowiedź:
KOiGP pisze:ogar najpierw myśli, a później ucieka w panice
nie zabrzmiała prowokacyjnie Twoim zdaniem? :mysl_1: ;). Bo chyba można ja tak odebrać.
Awatar użytkownika
AniaRe
Posty: 271
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2008, 08:33
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łubno
Kontakt:

Re: Ogarze mądrości

Post autor: AniaRe »

KOiGP pisze:Przy dziku gończy wyrywny jest - najpierw działa, no a ogar najpierw myśli, a później ucieka w panice
KOiGP pisze::hi_1:
Konto KOiGP będzie służyć wyłącznie do przekazywania najważniejszych informacji klubowych

bez komentarza...
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Ogarze mądrości

Post autor: Malgosiaczek_27 »

A ja powiem wam tak... ja nie widzę nic złego w kanapowcu. Moja Nuta będzie kanapowcem, niestety albo stety...bo nie ma takiej możliwości abym z siebie zrobiła myśliwego i nie sądzę że to dla mnie powód do wstydu. Nigdy nie mówiłam ani nie pisałam nic złego odnośnie myślistwa i ludzi którzy to kochają. I czuje się lekko urażona, gdy wciąż czytam jaki to ogar jest fajtłapa, że wszystkiego się boi, nic nie potrafi i wogóle jest do niczego. Tak było na forum zielonym, tak jest na łowieckim i nawet na ogarkowie zaczyna tak być. Tylko nie mogę zrozumieć dlaczego? Po co te porównania? Ja uwielbiam gończe, myślę że mają świetne charaktery a i są niezwykle energiczne. Widziałam niejednego gończego i na prawdę są to wspaniale stworzenia. Oczywiście i u gończego i u ogara są wyjątki. Skoro są osoby które nie widzą ogara w zagrodzie, na polowaniu... a gończe według nich sprawdzają się tam w 100% to OK. Rozumiem, każdy ma inne wymagania, inaczej widzi swojego "idealnego psa" i ma do tego prawo. Ale dlaczego przy okazji chwalenia swoich ukochanych psów trzeba szydzić z czyichś ukochanych psów... :roll: :| :( To bardzo smutne i według mnie tak być nie powinno, bo czy zawsze we wszystkim trzeba rywalizować i się licytować? Czy wiecznie trzeba udowadniać, że "moje jest lepsze"? :( Niezbyt to kulturalne moim zdaniem... :zly1:

Jeszcze zacytuje coś...miałam tego nie pisać ale na prawdę aż razi w oczy...
KOiGP pisze::hi_1: Konto KOiGP będzie służyć wyłącznie do przekazywania najważniejszych informacji klubowych
KOiGP pisze:Proponuję w tym temacie opisywać spostrzeżenia, uwagi, porady jak w szybki sposób z kanapowca zrobimy psa użytkowego.
Proszę nie szukać żadnych podtekstów w moich wypowiedziach.
Zgadzam się z AniąRe, choć ja skomentuje... po co cokolwiek postanawiać, skoro nie jest się w stanie egzekwować własnych postanowień :niewka:
Ostatnio zmieniony niedziela 23 maja 2010, 13:12 przez Malgosiaczek_27, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
ODPOWIEDZ